Renginių
Video
Katalogo kategorijų
Nuotraukos

Sveikiname Vilniaus žalgiriečius, trečią kartą iš eilės iškovojusius šalies čempionų titulą!

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams išvyka į Klaipėdą tapo auksine. Po įtemptų rungtynių rezultatu 1:0 (1:0) buvo įveiktas Klaipėdos „Atlantas“, o ši pergalė užtikrino žalgiriečiams trečią čempionų titulą iš eilės.

Pirmasis rungtynių įvartis į Klaipėdos „Atlanto“ ginamus vartus krito jau 27-ąją minutę. Po pražangos prieš Deividą Šemberą, Mantas Kuklys pakėlė kamuolį arčiau vartų, o puikų smūgį galva atlikęs Linas Pilibaitis nuginklavo Mindaugą Malinauską ir išvedė savo komandą į priekį – 1:0.
Nors pirmajame kėlinyje netruko pavojingų epizonų nei prie vienų, nei prie kitų vartų, tačiau komandos į persirengimo kambarius žengė stadiono švieslentėje švytint tam pačiam rezultatui – 1:0.
Antrajame kėlinyje abi komandos nestokojo progų prie abejų vartų, o artėjančią pergalę pradėję justi žalgiriečiai žaidimo kontrolę atidavė aikštės šeimininkams. Tačiau net ir gausiomis pajėgomis šturmuojantiems atlantiečiams nepavyko pralaužti organizuotos bei patikimos „Žalgirio“ gynybos. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:0, o vilniečiai džiaugėsi iškovotu titulo bei laistė šventinį šampaną.

Žalgiriečiai šiame „SMScredit.lt  A lygos“ sezone iškovojo 33 pergales ir jau yra nebepavejami artimiausiems persekiotojams „Trakams“.

Per pastaruosius ketverius metus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo net 10 trofėjų. Vien šiame sezone žalgiriečiams be aukščiausios lygos čempionų titulo atiteko ir LFF taurės nugalėtojų titulas. Šį titulą žalgiriečiai iškovojo jau ketvirtą kartą iš eilės.
Čempionų vardą užsitikrinę „Žalgirio“ futbolininkai tapo vos trečia komanda po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo, triumfavusia „SMScredit.lt A lygą“ tris ar daugiau kartų. Žalgiriečiai Lietuvos čempionų titulą taip pat iškovojo 1991, 1992, 1999, 2013 ir 2014 metais.